101 тюльпан у шляпній коробці

Модель: 101 тюльпан в коробке

Короткий опис


Дивовижний букет із 101 тюльпана, складений в стильну картонну коробку. Кольори в букеті - контрастні, і за бажанням можна змінювати на ті, які потрібні вам.Якщо ви не знаєте що подарувати коханій жінці - квіти, як кажут... Читати далі...

3 290 грн.

  • Наявність: На складі


Додатково можна придбати

Дивовижний букет із 101 тюльпана, складений в стильну картонну коробку. Кольори в букеті - контрастні, і за бажанням можна змінювати на ті, які потрібні вам.

Якщо ви не знаєте що подарувати коханій жінці - квіти, як кажуть, найкращий подарунок. Вкладіть в них записку з щирими словами, і вам забезпечено увага і величезна радість вашої другої половинки. Важливо також подумати, який саме букет варто подарувати. Якщо ви хочете здивувати свою пані, купити 101 тюльпан - це те, що потрібно. Елегантний, витончено-стриманий - це справді один з найкращих подарунків з того, що пропонує сучасна флористика. Проста композиція набуває значення твору мистецтва - настільки естетично виразним є 101 тюльпан в коробці. Ви можете замовити доставку квітів по Києву, і наші люди порадують даму сюрпризом від вас. До букету 101 тюльпана можна прикласти коробочку цукерок відомої марки.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре
Рекомендовані товари
Leave a review  ↓
 
2 reviews
0 answers
2 ratings
100% 2 positive
10  
Usefulness of review
0 votes
0