17 гілок кущових троянд у шляпній коробці

Модель: 17 веток кустовых роз в шляпной коробке
17 гілок кущових троянд у шляпній коробці

Краткое описание


17 гілок кущових троянд – чарівний подарунок! Кількість квітів у шляпній коробці може відповідати віку, кількістю спільно прожитих років, стажу роботи в компанії... Погодьтеся, подарувати 17 шикарних троянд на 17 років т... Читать далее...

845 грн.

 • Наявність:На складі


  Додатково можна придбати

  17 гілок кущових троянд – чарівний подарунок! Кількість квітів у шляпній коробці може відповідати віку, кількістю спільно прожитих років, стажу роботи в компанії... Погодьтеся, подарувати 17 шикарних троянд на 17 років так символічно і красиво!

  Всі троянди свіжі, без дефектів, і наші флористи кілька разів перевірили їх. Композиція простоїть кілька днів, не в'янучи, не втрачаючи свіжості і чарівності. Висота букетика для урочистої дати (і не тільки!) – 30 см. Ви можете піднести ці квіти в коробках в знак поваги, вдячності, подяки, ніжного визнання, таємного послання. Троянди в шляпній коробці можна взяти з собою на перше побачення або відправити коханій з припискою «від таємного шанувальника».

  Просто створіть заявку, а доставка квітів по Києву привезе композицію за вказаною вами адресою. Даруйте яскраві емоції та чудовий настрій тому, хто давно оселився у вашому серці!

  Загальна висота композиції - 30 см, діаметр - 20 см.

  Написати відгук

  Увага: HTML не підтримується!
      Погано      Добре
  Рекомендовані товари
  Leave a review  ↓
   
  1reviews
  0answers
  1ratings
  100%1 positive
  5 
  Usefulness of review
  0votes
  0