35 білих метрових троянд з Еквадору з доставкою по Києву і області

Модель: 35 белых метровых роз (Эквадор)

Короткий опис


35 білих метрових троянд (Еквадор).Дарувати квіти прийнято у всіх країнах світу. Традиція має довге коріння з старовини. В давнину чоловіки не залишали дам серця без квіткових подарунків. У наш час традиція збереглася. В... Читати далі...

2 890 грн.

  • Наявність: На складі


Додатково можна придбати

35 білих метрових троянд (Еквадор).

Дарувати квіти прийнято у всіх країнах світу. Традиція має довге коріння з старовини. В давнину чоловіки не залишали дам серця без квіткових подарунків. У наш час традиція збереглася. Відбулася одна зміна. Селекціонери створили тисячі сортів культурних декоративних рослин. З'явилися нові відтінки і незвичайні сорти. Вибрати відповідний букет стало складніше, адже кожна квітка символізує різні речі.

Біла троянда – весільний варіант

Троянда – класичний варіант квіткового букета. Квітка універсальний для всіх випадків життя. Роза ніколи не буде виглядати недоречно. Існує безліч різних відтінків: червоні, рожеві, жовті, чорні, сині. Білі сорти прийнято дарувати нареченими, вони символізують невинність і чистоту душі. Бутони виглядають крихкими і не захищеними, але зберігають в собі силу і велич.

Вважається, що метрові білі троянди з Еквадору – кращий варіант для весільного подарунка. Білий колір прекрасно вписується у настрій нареченого і нареченої, а довгі стебла виглядають велично.

Доставка квітів в Києві (Печерськ, Позняки, Оболонь та інші райони) та Київської області. Ми подбали про терміновість покупки, тому працюємо цілодобово.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре
Рекомендовані товари
Leave a review  ↓
 
1 reviews
0 answers
1 ratings
100% 1 positive
5  
Usefulness of review
0 votes
0