51 червона троянда голландська недорого з доставкою в Києві

Модель: 51 красная роза (Фридом, Эквадор)
Короткий опис

51 червона троянда (Фрідом, Еквадор, 70 см).Класика жанру в різних областях своя, а у квітковому світі - це, безсумнівно, червоні троянди. Київська фірма 'Квіточка' пропонує своїм клієнтам букет голландських троянд. У ко... Читати далі...

3 675 грн.

  • Наявність: На складі


Додатково можна придбати

51 червона троянда (Фрідом, Еквадор, 70 см).

Класика жанру в різних областях своя, а у квітковому світі - це, безсумнівно, червоні троянди. Київська фірма 'Квіточка' пропонує своїм клієнтам букет голландських троянд. У композицію увійшла 51 свежесрезанная трояндочка червоного кольору. В честь якого приводу ви можете піднести цей букет? Так по кожному, він абсолютно універсальною. Якщо ви збираєтеся на перше побачення, яке пройде в ресторані, то червоні голландські троянди - це оптимальний вибір. Звичайно, якщо ви з дівчиною плануєте гуляти по місту, то такий величезний букет буде не самим зручним, але коли побачення пройде в кафе, то це відмінне рішення звести з розуму вашу даму серця.

Наберіть в пошуковій системі в Інтернеті запит '51 троянда Київ', і ви без праці знайдете сайт фірми 'Квіточка'. Перевага цієї компанії ще і в тому, що в 'Квиточке' ви можете замовити доставку квітів в Києві цілодобово. Якщо ваша дівчина раптом погодилася на нічне побачення, до якого залишилися лічені години, а ви в сум'ятті, де знайти квіти, то сміливо телефонуйте до 'Квиточку'. Букетна композиція з 51-ї трояндочки упакована флористами 'Квиточки' в оригінальну білу папір, перев'язану червоною стрічкою.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре
Рекомендовані товари
Leave a review  ↓
 
1 reviews
0 answers
0 ratings
0  
Usefulness of review
0 votes
0