7 голландських червоних троянд купити в Києві

Модель: 7 высоких красных роз

Короткий опис


Строгий букет для корпоративного привітання. Невелика кількість, однак троянди великі, високі. В даному випадку потрібно було привітати начальника Головного офісу одного з провідних банків України. Замовниками були співр... Читати далі...

590 грн.

  • Наявність: На складі


Строгий букет для корпоративного привітання. Невелика кількість, однак троянди великі, високі. В даному випадку потрібно було привітати начальника Головного офісу одного з провідних банків України. Замовниками були співробітники філії в Тернополі.

Не завжди вітальний букет повинен бути великим, вражаючим. Бувають різні приводи для дарування. Однак троянди в таких випадках необхідно вибирати на високому стеблі і з великими бутонами. Серед місцевої такий не зустрінеш: альтернативою стануть троянди з Голландії, Еквадору або Колумбії. Упаковка також має бути строгою: пастельній, ні в якому разі не яскравою. Класичний варіант - крафт-папір.

Замовити доставку квітів по Києву краще всього заздалегідь, оскільки імпортні рослини ми не отримуємо кожен день, а всього лише один, в окремих випадках - два рази в тиждень.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре
Leave a review  ↓
 
Nobody has left any reviews.