Велика корзина квітів 'Достаток'

Модель: Изобилие
Короткий опис

Композиція в корзині, складається з троянд, ірисів, еустом, лілій, сезонної квітки (допускається заміна) і декору. Висота композиції - 50 см, діаметр - 40/70 см. Сорт, колір і декор можна замінити за бажанням клієнта. Ск... Читати далі...

2 990 грн.

  • Наявність: На складі


Додатково можна придбати

Композиція в корзині, складається з троянд, ірисів, еустом, лілій, сезонної квітки (допускається заміна) і декору. Висота композиції - 50 см, діаметр - 40/70 см. Сорт, колір і декор можна замінити за бажанням клієнта. Склад цього букета необхідно обговорити з менеджером салону.

Якщо забули міф про ріг достатку, то ця велика корзина квітів Вам нагадає. Дивне гармонійне поєднання багатьох елементів підкреслює, що мистецтво флористики - це не розвага на дозвіллі, а складне мистецтво, яке вимагає посидючості, таланту, часу і справжньої майстерності. Кошик складається з ірисів, троянд, еустом, лілій, сезонних квітів (які клієнт може вибрати самостійно). Все це рясно прикрашене декоративними елементами. Корзина квітів створює ефект духовного і матеріального багатства, її краса затьмарить будь-яку іншу. Замовляйте велику корзину квітів 'Достаток' у Києві на нашому сайті. Доставка квітів по Києву та області привезе її в термін, щоб Ви зуміли порадувати кохану людину.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре
Рекомендовані товари
Leave a review  ↓
 
1 reviews
0 answers
1 ratings
100% 1 positive
5  
Usefulness of review
0 votes
0