Великий похоронний вінок з живих квітів купити в Києві з доставкою

Модель: Большой траурный венок из живых цветов №84, высота 200 см
Короткий опис

Похоронний вінок з живих квітів , висота 200 см. Складається з білих троянд, лілій, хризантем і декоративної зелені.Похорон завжди приходять несподівано, життя швидкоплинне, але проводити людину в останній путь треба гід... Читати далі...

6 990 грн.

  • Наявність: На складі


Похоронний вінок з живих квітів , висота 200 см. Складається з білих троянд, лілій, хризантем і декоративної зелені.

Похорон завжди приходять несподівано, життя швидкоплинне, але проводити людину в останній путь треба гідно, як належить за всіма християнським звичаями та обрядами. Якщо ви шукаєте, де можна траурні вінки купити в Києві недорого, то звертайтеся прямо до фахівців компанії 'Квіточка'. Наші флористи виготовляють похоронні вінки з живих квітів. Одне з таких творів квіткового мистецтва - двометровий вінок живих білих троянд і ромашок. Він прикрашений зеленими стеблами і перев'язаний чорною траурною стрічкою, на якій можна указати, кого саме буде покладено на могилу даний вінок.

Смерть людини рідко можна спрогнозувати, а підготуватися до похорону потрібно дуже швидко. Купівля вінків теж може зайняти певний час. Тому пам'ятайте, що компанія 'Квіточка' завжди готова прийти на допомогу. Ми виконуємо цілодобове замовлення квітів Київ. Серед нашого товару ви знайдете і необхідні для траурної церемонії похоронні вінки. Вінок з троянд і ромашок має класичну витягнуту овальну форму. Замовити його можна в будь-який час дня і навіть вночі. Наше завдання - доставка квітів по Києву та Київській області.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре
Рекомендовані товари
Leave a review  ↓
 
Nobody has left any reviews.