Великий траурний вінок з червоних троянд купити з доставкою в Києві

Модель: Большой траурный венок из живых цветов №85, высота 200 см

Краткое описание


Великий ритуальний вінок з живих квітів, висота 200 см. Складається з червоних троянд і декоративної зелені.Іноді біль втрати настільки велика, що просто захльостує з головою. Але незважаючи на це, варто віддати данину п... Читать далее...

6 900 грн.

  • Наявність: На складі


Великий ритуальний вінок з живих квітів, висота 200 см. Складається з червоних троянд і декоративної зелені.

Іноді біль втрати настільки велика, що просто захльостує з головою. Але незважаючи на це, варто віддати данину поваги, знайти сили, проводити близьку людину в останню путь. І хочеться - на прощання - зробити щось особливе, нетривіальне, тобто висловити біль без слів. У цьому допоможуть великі похоронні вінки, зібрані майстрами флористичного мистецтва.

Величезні - до 200 см у висоту - траурні вінки з трояндами купити в Києві недорого можна за лічені хвилини. Вони стануть символом поваги, прихильності, дружби і збережуть свіжість надовго, так само як і ви збережете пам'ять про померлого. Троянди - ідеальне рішення у разі, якщо покійний їх любив найбільше: вони стають пам'яттю.

Досить розглянути асортимент і зупинити вибір на тій композиції, яка дозволить висловити втрату і з гідністю проводити людину в останню путь. При цьому можливість замовити доставку квітів в Києві цілодобово подарує впевненість у тому, що квіти прибудуть у той самий потрібний момент. Кур'єри привезуть вінок на адресу або в церкву під час відспівування - за тією адресою, яка вказана в заявці. Замовнику не потрібно буде турбуватися про це.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре
Рекомендовані товари
Leave a review  ↓
 
Nobody has left any reviews.