Великий ритуальний вінок з білих троянд купити з доставкою в Києві

Модель: Большой траурный венок из живых цветов №86, высота 200 см
Великий ритуальний вінок з білих троянд купити з доставкою в Києві

Краткое описание


Великий ритуальний вінок з троянд, висота 200 см.Якщо прийшло величезне горе - його потрібно пережити. Втрата близької людини непоправна, але незважаючи на біль, родичі/друзі/колеги повинні з честю проводити його. І в це... Читать далее...

6 900 грн.

 • Наявність:На складі


  Великий ритуальний вінок з троянд, висота 200 см.

  Якщо прийшло величезне горе - його потрібно пережити. Втрата близької людини непоправна, але незважаючи на біль, родичі/друзі/колеги повинні з честю проводити його. І в цей момент деякі розуміють, що вони хочуть висловити втрату яскраво і вагомо, так, як сподобалося б покійному. У цьому допоможуть великі ритуальні вінки, які створені майстрами якісно, тому сподобаються стриманістю, лаконічністю і грамотним флористичним оформленням.

  Траурні вінки з троянд купити в Києві недорого не складе труднощів, особливо, якщо пішов їх дуже любив. Покладені квіти зможуть передати останні слова краще, ніж мова на панахиді. Вони дозволять розповісти багато тихо і непомітно, полегшити власне горе і подарувати надію на майбутнє.

  Обрали композицію? Можливість замовити доставку квітів в Києві цілодобово дарує впевненість у тому, що ви ні про що не забудете. Підготовка жалобного заходу вимагає моральних сил, тому кур'єри візьмуть турботу про квіти на себе. І вінок з троянд висотою до 200 см прибуде вчасно точно за вказаною адресою. Прибуде і стане вираженням теплих відносин між вами і померлим, і ви зможете обійтися без слів і не стримувати сльози.

  Написати відгук

  Увага: HTML не підтримується!
      Погано      Добре
  Рекомендовані товари
  Leave a review  ↓
   
  Nobody has left any reviews.