Великий траурний вінок з бордових троянд купити з доставкою в Києві

Модель: Большой траурный венок из живых цветов №87, высота 200 см
Короткий опис

Великий похоронний вінок з бордових троянд, висота 200 смРитуальні вінки вважаються важливим елементом похоронної церемонії. Така красиво оформлена композиція допомагає виражати почуття скорботи. Можна подивитися похорон... Читати далі...

5 990 грн.

  • Наявність: На складі


Великий похоронний вінок з бордових троянд, висота 200 см

Ритуальні вінки вважаються важливим елементом похоронної церемонії. Така красиво оформлена композиція допомагає виражати почуття скорботи. Можна подивитися похоронні вінки з темно-червоних троянд, які найкраще підходять для подібних заходів.

З близькими людьми завжди складно прощатися. З такою втратою практично неможливо впоратися. Похоронна церемонія – останні хвилини, коли можна побути поруч із близькою людиною. Прощання обов'язково відбувається з квітами. Можна траурні вінки з бордових троянд купити в Києві, щоб покласти їх до могили. З їх допомогою завжди вдається висловити величезну повагу і любов до рідної і дорогої людини.

Вінки з бордових троянд виглядають шикарно, ефектно, благородно і одночасно строго. Красиві об'ємні похоронні вінки створені професійно. Їх первісний вигляд зберігається тривалий час – до 8 днів.

Виконується доставка квітів по Києву та Київській області у стислі терміни. Оперативно обробляються всі замовлення. Професійно складені вінки будь-якого розміру пропонуються на сайті за доступними цінами. Можна робити цілодобовий замовлення квітів Київ і отримувати їх оперативно.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре
Рекомендовані товари
Leave a review  ↓
 
Nobody has left any reviews.