Великий траурний вінок з живих квітів заввишки 2 метри

Модель: Большой траурный венок из живых цветов №90, высота 200 см
Великий траурний вінок з живих квітів заввишки 2 метри

Краткое описание


Великий похоронний вінок із живих квітів, висота 200 см. Складається з бордових троянд, кал, гіпсофіли і декоративної зелені.Траурні високі похоронні вінки з живих квітів часто замовляють. З їх допомогою можна висловити ... Читать далее...

5 990 грн.

 • Наявність:На складі


  Великий похоронний вінок із живих квітів, висота 200 см. Складається з бордових троянд, кал, гіпсофіли і декоративної зелені.

  Траурні високі похоронні вінки з живих квітів часто замовляють. З їх допомогою можна висловити щиро всю скорботу близьким людям без слів, повагу до померлого людині. Високі ритуальні вінки пропонуються в якісному виконанні. Вони не розсипаються під час транспортування, від вітру на могилці та іншого атмосферного впливу.

  Найпопулярнішими вважаються квіти червоного відтінку, який є традиційним. Грамотні флористи збирають оригінальні вінки для траурної процесії, при цьому вони враховують стать і вік померлої людини. Можна підібрати композицію до двох метрів, які прикрашені зеленню і пам'ятної стрічкою, де є відповідний текст.

  Традиційні ритуальні вінки з живих квітів купити Київ нескладно. Вони можуть бути виготовлені за запропонованим ескізом або за індивідуальним побажанням. Здійснюється доставка квітів по Києву цілодобово, що важливо для клієнтів. Для кожної композиції використовуються свіжозрізані рослини, які підкреслюють щирість почуттів, емоційні переживання.

  Виконувати замовлення вінків в Києві зручніше через сайт. Потрібно вибрати композицію і оформити заявку на доставку.

  Написати відгук

  Увага: HTML не підтримується!
      Погано      Добре
  Рекомендовані товари
  Leave a review  ↓
   
  Nobody has left any reviews.