Великий ритуальний вінок для покладення з троянд

Модель: Большой ритуальный венок из роз

Короткий опис


Ритуальний вінок з троянд. Діаметр - 70 смНемає тих слів і знаків уваги, які могли б полегшити біль від втрати близької людини. Не зменшать її і найкрасивіші квіти. Але вони, як останній знак поваги і любові до покійного... Читати далі...

3 800 грн.

  • Наявність: На складі


Ритуальний вінок з троянд. Діаметр - 70 см

Немає тих слів і знаків уваги, які могли б полегшити біль від втрати близької людини. Не зменшать її і найкрасивіші квіти. Але вони, як останній знак поваги і любові до покійного, замість тисячі невисловлених слів. Може бути, для когось не настільки важливо, живим або штучним, невеликим або пишним буде похоронний вінок. Але саме в цьому останньому букеті – всі ваші почуття.

У прощальній церемонії завжди вигідно виділяються траурні вінки з червоних троянд, які можна купити в Києві. Їх прийнято використовувати самої процесії, ставити на катафалк або класти на могилу.

Великий вінок з парного числа квітів, зроблений у формі кола, що символізує собою вічність. Його стриманий відтінок висловлює щиру печаль, душевні страждання, ваше шанобливе ставлення до покійного. Він не потребує додаткового оформлення – троянди в обрамленні ялинових гілочок, розбавлені гіпсофілою, говорять самі за себе.

Звичайно, складно передбачити все в такий важкий момент. І думки про квіти приходять не в першу чергу. Тому краще перекласти частину скорботних турбот на плечі інших людей і просто замовити доставку квітів в Києві цілодобово. Нехай такий вінок скаже за вас все, що ви не встигли!

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре
Leave a review  ↓
 
Nobody has left any reviews.