Букети квітів на прокат: оренда троянд у Києві

Великий букет із 101 троянди на прокат для фотографії. Упакований в кальку. Колір упаковки - за бажа..

990 грн.

Букет 101 троянда на прокат для селфі. Упаковка - за бажанням...

990 грн.

Букет 51 червона троянда у вигляді серця в оренду...

890 грн.

Показано з 1 по 3 із 3 (всього 1 сторінок)

Кожне свято дівчина хоче бути бажаною, коханою і, звичайно, обдарованої приємними презентами. Поточний темп життя не завжди дає можливість знайти того, хто буде радувати щоранку або хоча б у свята. Коли-то дивна новинка у вигляді букета на прокат стала справжнім порятунком для дівчат, тому сьогодні можна замовити оренду букети для фото і в Києві. Кому взагалі потрібен букет на годину?


Мета придбання букета на прокат

Зрозуміло, аудиторією оренди є жінки. Навіщо ж їм потрібна настільки дивна послуга? На заздрість подругам зрозуміло! Замовивши квіти з доставкою в Києві, кур'єр привозить замовлення, а дівчина може робити селфі з букетом протягом години.

Із введенням такої послуги, думка суспільства розділилася: одні вважали такий сервіс забавним, інші дурним. Згодом однак селфі з трояндами у вигляді оберемку придбало популярність: замовницями стали навіть зірки інстаграму.

Замовити квіти в оренду для селфі пропонується не тільки в якості "подарунка" на довгоочікуване свято, але і щоб змусити ревнувати коханого, подруг випитувати про нового шанувальника, так і просто для розведення стрічки свого облікового запису.

Хочете не тільки порадувати себе "жіночими" фотографіями, але і заощадити? Завжди можна домовитися з подружками, а потім замовити букет в оренду по Києву для фото прямо до вас в квартиру або офіс - тоді ви всі зможете зробити приголомшливі кадри, привертаючи увагу небайдужої протилежної статі.

Звернувшись за доставкою, завжди є можливість ознайомитися з асортиментом і вибрати відповідний букет, змусивши знайомих здивуватися тонкому відчуттю і дотримання "шанувальником" ваших смаків.

Доставка квітів в Києві здійснюється на годину, однак при необхідності завжди можна продовжити час оренди. Запланували фотосесію? Подбайте про симпатичний букеі, оформіть оренду квітів по Києву заздалегідь, щоб квіти були самими свіжими і вигідними на фотографіях.

Вартість доставки завжди доступна: замовивши оренду на один або кілька годин, ви заплатите стільки, скільки в реальному житті можна заплатити всього за кілька трояндочок, розкішні фото з якими зробити буде важко.

Не варто соромитися! Безумовно, зараз думка людей все ще расхоже, частина з них вважає недоречним обманювати інших. Незважаючи на це, блогери і навіть зірки телебачення нехтують думкою таких людей, не соромлячись замовляючи собі оренду. Крім того, безліч дівчат сьогодні оформляють замовлення на букет для селфі зі 101 трояндою!

Сьогодні існує доставка не лише квітів, а й додаткових коробочок (наприклад, Chanel), щоб оточуючі вирішили, що коханий вирішив витратитися не тільки на букетик. Замовниці замовляють додатково прикраси, чоловіків і навіть машини!

Цілі у всіх різні: комусь важливо викликати у знайомих емоції, інші хочуть порадувати себе, хтось взагалі бажає, щоб над його записом повисла загадка. Останні здійснюють свою хитрість? Викладають у соціальних мережах букет з довгою історією про його неймовірне отримання! Суспільство при цьому часто вірить, що таємничий незнайомець дійсно подбав про емоції щасливої дівчини.

Доставка квітів в оренду по Києву - справжній порятунок для тих, хто чергове свято відзначає без другої половинки, для тих, чиї батьки і подружки давно радять знайти молоду людину, а також для тих, хто давно хоче повернути свого коханого спробою викликати ревнощі. Отримавши послугу на годину, кожна має можливість зробити неймовірні фотографії, не здатні залишити байдужими!