Букет червоних троянд 27 штук

Модель: Букет красных роз 27 штук
Букет червоних троянд 27 штук

Краткое описание


Букет червоних троянд 27 штук.Мовою квітів рубіновий колір бутонів троянд говорить полум'яно, захоплено і пристрасно. Великі букети з троянд кольору червоної зорі в обрамленні делікатно блискучого золота говорять тим, дл... Читать далее...

950 грн.

 • Наявність:На складі


  Додатково можна придбати

  Букет червоних троянд 27 штук.

  Мовою квітів рубіновий колір бутонів троянд говорить полум'яно, захоплено і пристрасно. Великі букети з троянд кольору червоної зорі в обрамленні делікатно блискучого золота говорять тим, для кого вони призначені, про фортеці і глибині почуттів. Такий букет тонко відкриває навіть без слів любов дарує, проголошує вірність, а подарований на весільну річницю — підкреслить особливу значущість подружжя, заявить про полум'яніючої любові.

  Вогненний букет в золотій оправі» стане доречним прикрасою на будь-якому торжестві, а замовлення квітів цілодобово дозволить зробити сюрприз для коханої настільки раптово, наскільки того вимагає привід. Адже можна обдарувати особливу персону шикарним букетом рівно опівночі її Дня народження чи замовити, щоб квіти привезли до дамі на роботу у свято всіх закоханих.

  Ви можете купити троянди в Києві недорого і самостійно піднести винуватиці торжества, супроводивши червоно-золотий букет подарунком на ваш розсуд, хоча це не у всіх випадках обов'язково. Букет можна підібрати в онлайн-режимі магазину, а доставка квітів (Київ: Печерськ, Осокорки, Позняки та інші частини міста) може супроводжуватися фотозвітом.

  Написати відгук

  Увага: HTML не підтримується!
      Погано      Добре
  Рекомендовані товари
  Leave a review  ↓
   
  1reviews
  0answers
  1ratings
  100%1 positive
  4 
  Usefulness of review
  0votes
  0