Букет з тюльпанами 'Красуні'

Модель: Красотке

Короткий опис


Милий букет з білих тюльпанів в кількості 15 штук та різнокольорових альстрамерий в кількості 8 штук.Ми цього не помічаємо, але несвідоме займає, безумовно, величезне місце в нашому житті. Особливо в житті жінок – вони г... Читати далі...

955 грн.

  • Наявність: На складі


Додатково можна придбати

Милий букет з білих тюльпанів в кількості 15 штук та різнокольорових альстрамерий в кількості 8 штук.

Ми цього не помічаємо, але несвідоме займає, безумовно, величезне місце в нашому житті. Особливо в житті жінок – вони глибоко відчувають підтексти, тонкі сфери внутрішніх значень. Тому важливо розуміти, що символізують квіти, оскільки наші прекрасні дами десь глибоко всередині відчують сенс подарунка. Замовити букет з тюльпанів і альстромерій – чудовий варіант для того, щоб сказати коханій жінці про свої почуття. Ніжність цих кольорів нагадує скромність першого визнання, поєднання червоного і білого говорить про прихованої пристрасті.

Букет названий грайливо «Красуні»,але прикрасити він може будинок навіть вашої колеги. Універсальність – одне з кращих якостей цих квітів. Передбачена доставка тюльпанів по Києву. Букет «Красуня» можна замовити на нашому сайті кращим в місті цінами. Доставка квітів по Києву-безкоштовно.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре
Рекомендовані товари
Leave a review  ↓
 
1 reviews
0 answers
1 ratings
100% 1 positive
4  
Usefulness of review
0 votes
0