Весільний букет з білих калл №29/2

Модель: Букет невесты №29/2

Короткий опис


Букети нареченої з калл завжди дуже незвичайні, стильні і трохи стримані. Але в цьому і полягає їх привабливість - тут немає пихатості і пафосу, мінімалістичний стиль дуже чітко передає головну ідею торжества - гідність ... Читати далі...

890 грн.

  • Наявність: Предзаказ


Букети нареченої з калл завжди дуже незвичайні, стильні і трохи стримані. Але в цьому і полягає їх привабливість - тут немає пихатості і пафосу, мінімалістичний стиль дуже чітко передає головну ідею торжества - гідність і ніжність. Композиція з білих квітів оздоблена золотими стрічками і перев'язана атласом, вона легка і невагома, тому зовсім не обтяжить наречену. Весільний букет з калами надовго запам'ятається нареченим і всім гостям заходу.

Такі зворушливі квіти чудово підійдуть до сукні в класичному стилі, тому що відповідають європейським стандартам. Будь-якій дівчині, яка вибирає для свого свята стиль мінімалізм, варто придивитися до даної композиції. Замовлення квітів приймається з ранку до вечора. Доставка квітів по Києву здійснюється оперативно в дуже короткі терміни.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре
Leave a review  ↓
 
Nobody has left any reviews.