Букет з білих троянд № 30

Модель: Букет невесты № 30

Короткий опис


Шикарна композиція з білих троянд підкреслить зворушливий момент єднання закоханих сердець. Найсвіжіші квіти з тонко підібраним декором і зеленим листям талановито підкреслять витонченість свята. Букет нареченої Київ про... Читати далі...

1 190 грн.

  • Наявність: На складі


Шикарна композиція з білих троянд підкреслить зворушливий момент єднання закоханих сердець. Найсвіжіші квіти з тонко підібраним декором і зеленим листям талановито підкреслять витонченість свята.

Букет нареченої Київ пропонує за вигідною вартості. Композиція добре впишеться в зимовий торжество, тому що має милу кулясту форму. Букет буде вигідно виглядати серед снігових вершин. Квіти добре доповнять класичний весільний наряд і сміливе ультрасучасне сукню. Весільні букети Київ пропонує в дуже широкому асортименті, від якого просто розбігаються очі. Квіти дуже зручно закріплені, тому зовсім не отяготят руку дівчини. Доставка квітів в Києві відбувається оперативно і транспортує рослини в потрібне місце до необхідного часу. Замовлення квітів приймається тут.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре
Leave a review  ↓
 
Nobody has left any reviews.