Букет нареченої з орхідеями №45

Модель: Букет невесты №45
Букет нареченої з орхідеями №45

Краткое описание


Якщо така важлива подія як весілля планируетсяв весняний час, ця композиція стане ідеальним супутником милої дівчини в еедорогой день. Зворушливі білі хризантеми в доповненні з соковитими орхідеями ималенькими гипсофилам... Читать далее...

700 грн.

 • Наявність:Предзаказ


  Якщо така важлива подія як весілля планируетсяв весняний час, ця композиція стане ідеальним супутником милої дівчини в еедорогой день. Зворушливі білі хризантеми в доповненні з соковитими орхідеями ималенькими гипсофилами дарують відчуття істинної чистоти, легкості, невинності ирасцвета.Букети нареченої з орхідеями завжди привертають до себемассу уваги, бо наречена точно буде на висоті. Свіжа і по-настоящемувесенняя композиція відмінно підійде до класичного вбрання і навіть укороченномуплатью. Весільні букети з хризантем Київ пропонує в настільки великому асортименті, чтобудущие молодята можуть розгубитися.

  Доставка квітів в Києві здійснюється за любымнаправлениям в самі короткі терміни. Замовлення квітів можна оформити на сайті исвязавшись з менеджером по телефону для уточнення деталей.

  Написати відгук

  Увага: HTML не підтримується!
      Погано      Добре
  Leave a review  ↓
   
  Nobody has left any reviews.