Букет нареченої з калами № 53

Модель: Букет невесты № 53

Короткий опис


Ця композиція – відображення сучасного европейскогостиля. Весільні букети в Києві пропонують вибрати найкрасивіше иоригинальное поєднання калл, троянд і фрезій, яких соответственнозадекорировали.Легкі, наче кучеряве риси... Читати далі...

1 590 грн.

  • Наявність: Предзаказ


Ця композиція – відображення сучасного европейскогостиля. Весільні букети в Києві пропонують вибрати найкрасивіше иоригинальное поєднання калл, троянд і фрезій, яких соответственнозадекорировали.

Легкі, наче кучеряве риси додадуть образу злегка игривыйи романтичний флер, який все ж не виходить за межі классическогосочетания відтінків білого і рожевого. Букети нареченої з калами воссоздадутвозвышенный і витончений образ прекрасної нареченої.

Замовлення квітів дозволяє не просто вибрати очередноеукрашение для свята, а завершити урочистий туалет нареченої і дополнитьего новими рисами і відтінками індивідуальності. Доставка квітів в Киевепривезет ідеальний букет точно за адресою і ви самі переконаєтеся, що фотографія иблизко не передасть красу цієї композиції.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре
Leave a review  ↓
 
Nobody has left any reviews.