Букет нареченої в українському стилі № 77

Модель: Букет невесты № 77
Короткий опис

Весільний Букет з доставкою по Києву допоможе кожній нареченій стати неперевершеною в свій найважливіший день. Весільний букет з сортових троянд і яскраво-червоного гиперикума добре підійде для осіннього свята і буйства ... Читати далі...

1 590 грн.

  • Наявність: Предзаказ


Весільний Букет з доставкою по Києву допоможе кожній нареченій стати неперевершеною в свій найважливіший день. Весільний букет з сортових троянд і яскраво-червоного гиперикума добре підійде для осіннього свята і буйства фарб навколо. Такий сміливий букет вибирають найбільш стильні нареченої. Оригінальні весільні букети у величезному асортименті представлені у нас на порталі.

Букет нареченої купити в Києві тепер легко - слід залишити заявку у нас. Яскравий і життєрадісний букет точно відкладеться у пам'яті гостей, а подружка нареченої, зловила його, буде в повному захваті. Композицію можна оформити модного стрічкою або упакувати в портбукетніце за бажанням. Замовлення квітів приймається щодня. Соковита зелень вигідно і контрастно підкреслює відтінки композиції. Доставка квітів по Києву здійснюється в зручний для замовника час.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре
Leave a review  ↓
 
Nobody has left any reviews.