Велика корзина квітів 'Велич'

Модель: Большой вертикальный букет в корзине Величие
 Велика корзина квітів 'Велич'

Краткое описание


Композиція вражає величним виглядом і значними розмірами! Хоча останнім часом і не прийнято дарувати такі пишні букети, в моду увійшли ніжні і скромні європейські букетики в помітних і яскравих упаковках та стрічках. Одн... Читать далее...

2 290 грн.

 • Наявність:На складі


  Додатково можна придбати

  Композиція вражає величним виглядом і значними розмірами! Хоча останнім часом і не прийнято дарувати такі пишні букети, в моду увійшли ніжні і скромні європейські букетики в помітних і яскравих упаковках та стрічках. Однак бувають випадки, коли потрібен саме такий варіант: величезний, авторський, спадаючої форми (як піраміда). Наприклад, Вам необхідно привітати організацію з Ювілеєм, сестру з Днем Весілля, або ж директора великого підприємства... Композиція 'Велич' буде якраз що треба. Замовлення букета слід оформити заздалегідь, із-за складності виконання.

  В склад корзини квітів: фіолетові лізантусы, білі і лимонні фалінопсисы, різнокольорові альстромерії. У додатку - широкий спектр декоративної зелені. Висота її становить 70 см, діаметр - 50см. Розміри вказані приблизні, оскільки композиція є суто авторською роботою. При замовленні слід врахувати те, що з точністю повторити такий шедевральний букет неможливо, буде невелика відмінність. Тепер вже працює цілодобова доставка квітів по Києву, що дуже зручно і приємно.

  Написати відгук

  Увага: HTML не підтримується!
      Погано      Добре
  Рекомендовані товари
  Leave a review  ↓
   
  Nobody has left any reviews.