Бутоньєрка для свідків та нареченого №11

Модель: Бутоньерка №11
Короткий опис

Ці невеликі аксесуари покликані підкреслити значення весільного обряду, додати йому родзинку. Бутоньєрка нареченому зазвичай замовляється одночасно з такою деталлю для свідка. Тільки цей аксесуар в дружка зазвичай буває ... Читати далі...

90 грн.

  • Наявність: На складі


Ці невеликі аксесуари покликані підкреслити значення весільного обряду, додати йому родзинку. Бутоньєрка нареченому зазвичай замовляється одночасно з такою деталлю для свідка. Тільки цей аксесуар в дружка зазвичай буває скромніше, що цілком виправдано. Адже наречений – головна дійова особа весільної церемонії.

Весільна флористика пропонує різноманітні бутоньєрки для свідків. Київ дає можливість їх широкого вибору. Красиві і неординарно оформлені, такі мініатюрні букетики представляє наш інтернет-магазин «Квіточка». Зробивши замовлення квітів у Києві, ви можете, не виходячи з дому, вибрати такі весільні аксесуари.

Наша служба «Квіти з доставкою в Києві працює оперативно. Доставка букетів по Києву здійснюється регулярно. Тому можете бути впевнені в якості обслуговування.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре
Leave a review  ↓
 
Nobody has left any reviews.