Бутоньєрка для нареченого і свідка №15

Модель: Бутоньерка №15
Бутоньєрка для нареченого і свідка №15

Краткое описание


Окрім весільного букета нареченої, при підготовці весілля варто пам'ятати про те що потрібно бутоньєрка нареченому. Квітка нареченому варто чіпляти на правий лацкан піджака або з допомогою спеціальної застібки на нагрудн... Читать далее...

85 грн.

 • Наявність:На складі


  Окрім весільного букета нареченої, при підготовці весілля варто пам'ятати про те що потрібно бутоньєрка нареченому. Квітка нареченому варто чіпляти на правий лацкан піджака або з допомогою спеціальної застібки на нагрудну кишеню.

  Весільна флористика відрізняється своєю яскравістю, барвистістю, але в теж час вишуканістю і витонченістю. Зелені маленькі листочки надають м'якості і відмінно підходять під будь-який букет нареченої. Кожну бутоньєрку можна додатково прикрасити будь-якими квітами, обернути яскравою стрічкою або ниткою.

  Бутоньєрки купити недорого потрібно для прикраси весілля, додання їй конкретного стилю, а з допомогою замовлення квітів у Києві це завжди просто зробити.
  Квіти з доставкою Київ - це коли вашу композицію підбирає найкращий флорист міста. Доставка букетів по Києву – швидко, надійно та недорого.

  Написати відгук

  Увага: HTML не підтримується!
      Погано      Добре
  Leave a review  ↓
   
  Nobody has left any reviews.