Бутоньєрка весільна нареченого і свідка №2

Модель: Бутоньерка №2
Бутоньєрка весільна нареченого і свідка №2

Краткое описание


Букет нареченої, як і бутоньєрка нареченого – одні з головних аксесуарів на весільній церемонії. Найголовніше – вони повинні відповідати і один одному, і в цілому всього торжества.Яка більше підходить бутоньєрка з живих ... Читать далее...

100 грн.

 • Наявність:На складі


  Букет нареченої, як і бутоньєрка нареченого – одні з головних аксесуарів на весільній церемонії. Найголовніше – вони повинні відповідати і один одному, і в цілому всього торжества.

  Яка більше підходить бутоньєрка з живих квітів нареченому, знають фахівці інтернет-магазину «Квіточка». Весільна флористика, підготовлена ними, може задовольнити всі попити. Тому якщо ви думаєте, які краще бутоньєрки купити, Київ, колектив «Квиточки», вам допоможе. Зробивши замовлення квітів у Києві і, зокрема, весільних аксесуарів, ви можете бути спокійними. Доставка букетів по Києву робиться швидко і без зволікань.

  А все тому, що працівники нашої служби «Доставка квітів Київ» з однаковою відповідальністю ставляться до відправлення до місця призначення як великих подарункових композицій, так і маленьких весільних бутоньєрок.

  Написати відгук

  Увага: HTML не підтримується!
      Погано      Добре
  Leave a review  ↓
   
  Nobody has left any reviews.