Бутоньєрка на машину №2

Модель: Бутоньерка на машину №2

Короткий опис


Весільна прикраса на машину Київ пропонує в даний час в дуже широкому асортименті. Бутоньєрка на машину зробить образ весільного автомобіля набагато м'якше, святковіше і урочистіше. Ніжні білі квіти з закрученими декорат... Читати далі...

50 грн.

  • Наявність: На складі


Весільна прикраса на машину Київ пропонує в даний час в дуже широкому асортименті. Бутоньєрка на машину зробить образ весільного автомобіля набагато м'якше, святковіше і урочистіше. Ніжні білі квіти з закрученими декоративними стрічками створять відчуття легкості і легкості в цей важливий день. Таке оформлення змусить всіх оточуючих дізнатися про те, куди прямує така машина.

Прикраса машин на весілля квітами наша компанія надає за дуже вигідною вартості. Для того, щоб прикрасити Ваше авто можуть бути використані живі або штучні квіти різноманітних сортів за бажанням і стилю урочистості. Доставка квітів Київ не розчарує - вона транспортує вироби неушкодженими і в самі короткі терміни. І нехай цей дивовижний день буде прекрасним для Вас у цілому - насолоджуйтеся!

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре
Leave a review  ↓
 
Nobody has left any reviews.