Композиція з квітів 'Дамська сумочка'

Модель: Дамская сумочка
Композиція з квітів 'Дамська сумочка'

Краткое описание


Сюрприз для коханої дами повинен бути стильним, оригінальним і раптовим. Цікавіше, ніж пропонований варіант букета, вам не знайти! Оформлена у вигляді дамської сумочки композиція з орхідей, альстрамерий, троянд, хризанте... Читать далее...

780 грн.

 • Наявність:На складі


  Додатково можна придбати

  Сюрприз для коханої дами повинен бути стильним, оригінальним і раптовим. Цікавіше, ніж пропонований варіант букета, вам не знайти! Оформлена у вигляді дамської сумочки композиція з орхідей, альстрамерий, троянд, хризантем і декоративних елементів - ще один твір флористики, створене спеціально для того, щоб порадувати вашу обраницю. Висота композиції - 25 см, довжина 35 див. Як вже сказано раніше, букет з цих квітів підходить для подарунка-сюрпризу, коли дама цього не очікує.

  Для того, щоб сюрприз звершився, на нашому сайті передбачений сервіс термінової доставки квітів по Києву. Замовлення букетів у Києві цілодобово працює для вас. Крім елегантною кошики у вигляді дамської сумочки, ви можете також замовити коробку прекрасних цукерок відомих марок, які відмінно доповнять ваш подарунок.

  Написати відгук

  Увага: HTML не підтримується!
      Погано      Добре
  Рекомендовані товари
  Leave a review  ↓
   
  1reviews
  0answers
  1ratings
  100%1 positive
  5 
  Usefulness of review
  6votes
  100%6 positive
  6