0
Мої закладки 0
Порівняння товарів 0

Умови доставки квітів по Києву та області, способи оплати

Раді вітати Вас у нашому інтернет-магазині квітів!


Дана сторінка містить всю інформацію щодо доставки, оплати і ще багатьох нюансів, які можуть виникнути в процесі виконання замовлення.

Щоб уникнути непорозумінь будьте уважні при оформленні заявки, а якщо Вам не зрозумілі деякі пункти, зверніться до менеджера інтернет-магазину.


Така послуга від нашого салону квітів, як доставка квітів Київ, проводитися цілодобово, протягом одного - чотирьох годин,

по області - протягом доби.


Доставка букетів Київ з 09-00 до 23-00 у часовому діапазоні 3-4 години проводитися безкоштовно,

однак доставка в точно вказаний Вами денний час становитиме 100 гривень.


Доставка по Києву з 23-00 до 08-30 складі 200 гривень і можлива в точній годину, + - 20 хвилин.


Якщо Вам необхідна термінова доставка букета, в межах 1 - 2-х годин, то вона складі 150 гривень.


Доставка квітів в межах міста (віддаленість від центру Києва понад 15 км) - 150 гривень.


Вартість доставки квітів по Київській області становить від 250 гривень і бажано замовляти її заздалегідь, попередньо уточнивши можливість.


Прийом замовлень на доставку квітів здійснюється з 8-00 до 20-00 в будь-який день тижня.

При оформленні замовлення букета після 20-00, доставка можлива після 11-00 на наступний день.

Якщо ж Вам необхідно доставити квіти раніше (ввечері, вночі або рано вранці, зв'язку яжіться, будь ласка, з менеджером магазину по телефону, viber або поштою - уточніть таку можливість.


Існує можливість фотозвіту доставки квітів в Києві: кур'єр фотографує щасливого одержувача букета. Для цього потрібно: Ваше бажання замовити таку послугу, згода одержувача і технічна можливість... І фото щасливого одержувача з букетом надіслано на Вашу поштову скриньку, за viber або іншим зручним для вас способом.


Частенько буває, що необхідно привітати людину, а Ви не знаєте точної адреси або ж годині, зручного для прийому доставки букету. Вкажіть номер телефону, і менеджер салону домовиться і організує все як годиться. Звичайно ж, якщо одержувач візьме трубку і дасть на це свою згоду.


Перед виїздом кур'єр нашої служби зазвичай дзвонить одержувачу і уточнює деталі.

...Проте бувають випадки, коли замовник хоче зробити сюрприз. Якщо при цьому одержувача на місці не виявляється, є два варіанти виходу з положення:

1) залишити букет співробітникам, родичам, сусідам, консьєржу або;

2) доставити на іншу адресу за окрему вартість доставки згідно з умів цієї послуги.

У разі відмови від квітів з боку одержувача на момент доставки мі залишаємо за собою право не повертати кошти замовнику. Однак можна перенести доставку букета в тому випадку, коли не обрізалися ніжки квітів у композицію (кошики квітів, квіти у коробці, ...). Існує маса приводів для дарування квіткових композицій, і Ви знайдете свій - не буває безвихідних ситуацій. А ми зробимо все від нас залежне, щоб Ваш сюрприз був незабутнім!


Ми також гарантуємо Вам повернення грошових коштів у разі не виконання нами Вашого замовлення з нашої вини.


ОПЛАТИТИ ЗАМОВЛЕННЯ КВІТІВ З ДОСТАВКОЮ В КИЄВІ МОЖНА :

1. Онлайн оплата на нашому сайті картами Visa, Master Card

У Вас є можливість оплатити своє замовлення пластиковими картами Visa і MasterСard онлайн. Для цього під час оформлення замовлення виберіть форму оплати «Visa/Mastercard». Конфіденційна інформація про номер Вашої картки, CVV2/CVC2-код передаються Вами на сайт сервера/системи безпечних електронних платежів в зашифрованому вигляді. Для передачі даних використовується протокол TLS, тому безпека операцій повністю гарантована.

Оплатити замовлення доставки квітів онлайн, використовуючи банківську картку Visa/Mastercard, можна з допомогою сервісів:

Visa/MasterCard WayForPay

Оплатити замовлення безпосередньо на сайті можливо завдяки сервісу wayforpay.com. Система електронних платежів реалізована на найсучаснішому стандарті безпеки - 3D Secure, який забезпечить максимальну безпеку Ваших платежів в Інтернет.

Visa/MasterCar Platon

Система електронних платежів Platon - високий рівень комфорту у сфері оплати. Безпечний, сучасний, інноваційний платіжний сервіс для інтернет-магазинів, завдяки якій клієнти мають можливість оплатити товари і послуги банківськими картами Visa і MasterCard.


2. Шляхом електронного переказу на картку ПРИВАТ БАНКУ

 • Даний платіж Ви можете зробити:
  - переведенням зі своєї картки ПРИВАТ БАНКУ, якщо Ви володієте такою
  - поклавши обумовлену суму на наш картковий рахунок, скориставшись терміналом ПРИВАТ БАНК

3. Оплата послуг для наших клієнтів, що знаходяться на території Росії : Термінали QiWi

Ці термінали розташовані на території Росії і допоможуть Вам зручно відправити гроші, поповнивши наш рахунок Webmoney

WMR R422259389659 (розділ електронна комерція). Комісія QiWi 5%.

4. Webmoney

 • Ви можете оплатити через систему інтернет-платежів 'Web Money'. Для оплати замовлення Вам необхідно мати свій власний рахунок (гаманець в системі WebMoney.
 • Наші гаманці:
 • Z 151366346776 - Долар США
 • R 422259389659 - Рубль Росія
 • E 137853703548 - Євро

   

5. Готівкою курєру

 • Ви оплачуєте своє замовлення безпосередньо на місці при отриманні. Альо є й деякі нюанси - іноді слід внести передоплату частково або повністю:
 • складна композиція, що вімагає пошкодження стебел, фарбування бутонів;
 • великий обсяг робіт;
 • нічний / ранній час доставки.
 • У разі, якщо адреса доставки не збігається з адресою платника, оплата здійснюється заздалегідь, перед фактом доставки, готівкою кур'єру. Вартість послуги виїзду кур'єра на Вашу адресу, для здійснення попередньої оплати, становить 100 грн.

   

6. 'Western Union', 'Money Gram', 'Unistream', ...

 • Зручний спосіб переказу грошей для тих, хто перебуває за межами України. По усьому світі розташовані сотні тисяч точок прийому грошових переказів цих систем. Дуже зручно, швидко і просто.
 • Одержувач:
 • Резніченко Юлія Володимирівна
 • Reznichenko Yuliya Vladimirovna

7. Безготівковий розрахунок

Цей спосіб підходить в основному юридичним особам і організаціям. Менеджер салону виписує рахунок-фактуру, згідно з якою і проводитися оплата.

Акції