Велика капелюшна коробка з яскравими гортензіями і эустомами

Модель: Большая коробка с яркими гортензиями
Короткий опис

Велика капелюшна коробка з яскравими гортензіями, піоноподібними трояндами, эустомами. Може включати сезонні квіти. Висота - 35/40 см, діаметр - 35 см.Талановиті флористи пропонують найрізноманітніші варіанти оформлення ... Читати далі...

2 090 грн.

  • Наявність: На складі


Модель: Большая коробка с яркими гортензиями
visa mastercard privat24
Додатково можна придбати

Велика капелюшна коробка з яскравими гортензіями, піоноподібними трояндами, эустомами. Може включати сезонні квіти. Висота - 35/40 см, діаметр - 35 см.

Талановиті флористи пропонують найрізноманітніші варіанти оформлення букетів, але вимогливих замовників продовжують чарувати квіткові композиції в шляпних коробках.

Це самодостатній подарунок до дня народження, ювілею, для зміцнення бізнес партнерства, а також розкішний спосіб висловити ніжні почуття і сказати «Я люблю тебе». Пропонуємо не мовчати про найголовніше і прямо зараз замовити термінову доставку квітів в Києві.

Благородні гортензії і чарівні еустоми створюють зворушливий і разом з тим стильний тандем. Відтінки кольорів підбираються з тим урахуванням, щоб витримати загальний гармонійний настрій.

Доповнює і завершує квіткову композицію правильно підібрана коробочка, яка не тільки забезпечує естетичний ефект, але і захищає делікатний вміст від пошкоджень. Таким шедеврам не потрібна ваза або щоденна обробка.

Також ви можете купити в Києві букети з гортензіями, які за бажанням замовника будуть доповнені сезонними квітами. Ексклюзивні авторські ідеї і виключно ручна збірка композицій.

Повірте, захоплення одержувача таким чарівним подарунком коштує тих грошей, які ви заплатили.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре
Рекомендовані товари
Leave a review  ↓
 
1 reviews
0 answers
1 ratings
100% 1 positive
5  
Usefulness of review
0 votes
0