Корпоративний букет До 8 Березня №7 купити недорого

Модель: К 8 Марта №7
Корпоративний букет До 8 Березня №7 купити недорого

Краткое описание


Корпоративний букет до 8 Березня, стильно оформлений, складається з тюльпанів, хризантем, декоративної зелені. Упакований в яскраву флористичну папір.Доставка не включена у вартість.Готуючись до першого весняного свята, ... Читать далее...


Мінімальна кількість для замовлення цього товару: 2.
250 грн.

 • Наявність:На складі


  Корпоративний букет до 8 Березня, стильно оформлений, складається з тюльпанів, хризантем, декоративної зелені. Упакований в яскраву флористичну папір.Доставка не включена у вартість.

  Готуючись до першого весняного свята, всі дружно купують подарунки. Корпоративний букет на 8 Березня – це сам по собі чудовий подарунок. На цей день можуть припасти, а значить і відзначатися, інші урочистості: корпоративи, сімейні урочистості, дні народження, ювілей. І для таких подій замовлення букетів просто необхідний. Флористи зуміють підібрати найкращі квіти і скласти композиції з урахуванням бажань і смаку замовника. Свої послуги з виготовлення композицій з живих квітів пропонує цілодобовий інтернет-магазин квітів Київ. Це можуть бути квіткові композиції як для маленьких дівчаток, дівчат, жінок бальзаківського віку і старші, так і для іменинників та ювілярів. Проводиться доставка квітів по Києву дешево, швидко, якісно.

  Написати відгук

  Увага: HTML не підтримується!
      Погано      Добре
  Leave a review  ↓
   
  Nobody has left any reviews.