Композиція ексклюзивна корпоративна '20 РОКІВ'

Модель: Композиция корпоративная 20 ЛЕТ
Композиція ексклюзивна корпоративна '20 РОКІВ'

Краткое описание


Такі композиції виготовляються під замовлення: для корпоративів і не тільки. Букети на замовлення - це і даний варіант композиції, який ми готові запропонувати корпоративним клієнтам. В ній позначиться досвід, мудрість і... Читать далее...

7 500 грн.

 • Наявність:На складі


  Додатково можна придбати

  Такі композиції виготовляються під замовлення: для корпоративів і не тільки.

  Букети на замовлення - це і даний варіант композиції, який ми готові запропонувати корпоративним клієнтам. В ній позначиться досвід, мудрість і бажання зробити бездоганною вашу компанію або підприємство. Композиція з дрібних хризантем темних відтінків і яскравих маляток-троянд, з яких викладені цифри, вразить гармонією відтінків, прагматичністю і впевненістю деталей.

  Доставка квітів по Києву буде зроблена вчасно, про це не варто хвилюватися. Вся увага - на композицію, до якої можуть бути додані слова-побажання і інші декоративні елементи. Розмір - у відповідності з вашими бажаннями!

  Бізнес букет сподобається кожному креативної подачею, вертикальним полотном. Такі дива можливі завдяки спеціальному каркаса, що забезпечує надійність кріплення квітів і зелені. Вибираючи цю композицію в якості привітання, ви вибираєте свіжість, природні відтінки і пахощі на довгий термін!

  Написати відгук

  Увага: HTML не підтримується!
      Погано      Добре
  Leave a review  ↓
   
  1reviews
  0answers
  1ratings
  100%1 positive
  5 
  Usefulness of review
  0votes
  0