Композиція бізнес класу №5/4 у корзині

Модель: Композиция бизнес класса №5/4

Короткий опис


Композиція в корзині Бізнес класу. Складається з троянд, гіпсофіли, еустом, хризантем, альстромерій і декору. Сорт, кількість квітки, а також декор можна замінити за бажанням клієнта. Висота композиції - 60см, діаметр - ... Читати далі...

990 грн.

  • Наявність: На складі


Додатково можна придбати

Композиція в корзині Бізнес класу. Складається з троянд, гіпсофіли, еустом, хризантем, альстромерій і декору. Сорт, кількість квітки, а також декор можна замінити за бажанням клієнта. Висота композиції - 60см, діаметр - 50см.

Якими повинні бути бізнес букети? У них квітуча краса з'єднується з якоїсь строгістю стилю. Це кошики квітів, в яких проглядається повагу до обдаровуваному і бажання відповідати діловій обстановці. Хочете внести поправки в існуючі варіанти? Зателефонуйте менеджеру і повідомте, яким би хотілося бачити бізнес букет.

Даємо можливість зробити замовлення квітів на будинок у Києві та Київській області. Торжество намічено на робочому місці? Вибирайте доставку квітів в офіс. Кур'єри справляються з завданнями оперативно, так що начальник буде задоволений вашою пунктуальністю. Доставка квітів в Києві проводиться в зручний для замовника час. Просто повідомте, коли нам привезти розкішну квіткову композицію.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре
Рекомендовані товари
Leave a review  ↓
 
Nobody has left any reviews.