Композиція на стіл молодят недорого в Києві №11

Модель: Композиция на стол молодоженов №11
Короткий опис

Пишна композиція на стіл нареченого і нареченої. Складається з троянд, еустом, лілій, хризантем, декору. Довжина - 150см.Ціна композиції залежить від розміру і складу.Прикраса квітами весільного столу дозволяє доповнити ... Читати далі...

1 890 грн.

  • Наявність: На складі


Пишна композиція на стіл нареченого і нареченої. Складається з троянд, еустом, лілій, хризантем, декору. Довжина - 150см.Ціна композиції залежить від розміру і складу.

Прикраса квітами весільного столу дозволяє доповнити весільну атмосферу елегантністю і деяким чарами. Квіти символізують процвітання і успіх, тому використовуються у всіх урочистостях. Унікальна композиція тим, що її розробляють флористи і дизайнери в залежності від індивідуальних уподобань. Прикраса весільного залу проводиться з винятковою витонченістю та професійним підходом.

Наша організація виконує роботи на замовлення букетів в Києві, Вам необхідно лише вибрати орнамент і набір кольорів. Доставка квітів по Києву здійснюється в максимально короткі терміни, а отримані букети гарантовано будуть свіжими і красивими.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре
Leave a review  ↓
 
Nobody has left any reviews.