Композиція на стіл нареченого і нареченої №2 з доставкою в Києві

Модель: Композиция на стол жениха и невесты №2
Короткий опис

Композиція на стіл нареченого і нареченої. Складається з кущових троянд, лілій, ірисів,еустом і широкого спектру декоративної зелені. Довжина - 110см. Прикраса квітами весільного залу - давня традиція, до якої наші флори... Читати далі...

1 790 грн.

  • Наявність: На складі


Композиція на стіл нареченого і нареченої. Складається з кущових троянд, лілій, ірисів,еустом і широкого спектру декоративної зелені. Довжина - 110см.

Прикраса квітами весільного залу - давня традиція, до якої наші флористи підходять креативно. Підтвердження того - нова композиція на стіл нареченого і нареченої, що вражає органічністю і компактністю, спокійними, але в той же час насиченими відтінками, багатим розмаїттям квітів і зелені. Завдяки замовлення квітів у Києві на будь-який смак майстра можуть щось додати або щось відняти.

Доставка букетів по Києву оперативна і блискавична, тому прикраса весільного столу відбудеться в запланований організатором момент. Унікальна композиція буде дарувати настрій, позитивні емоції і тільки добру енергетику молодим, залишаючись свіжою, елегантною і пахучою на всьому протязі банкету!

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре
Leave a review  ↓
 
Nobody has left any reviews.