Серце із троянд, композиція '23': доставка троянд по Києву

Модель: Композиция сердце из роз "23"
Короткий опис

Композиція у формі серця із троянд у кількості 401 штуки.Дорога композиція для особливого випадку. Цифри всередині символізують дату, річницю важливої події або ж просто вік обдаровуваного. Замість них можна написати ім'... Читати далі...

14 970 грн.

  • Наявність: На складі


Додатково можна придбати

Композиція у формі серця із троянд у кількості 401 штуки.

Дорога композиція для особливого випадку. Цифри всередині символізують дату, річницю важливої події або ж просто вік обдаровуваного. Замість них можна написати ім'я винуватця торжества, любовне послання і не тільки: все залежить від Вашого бажання і фантазії. Букет троянд такого формату варто замовляти в нашому інтернет магазині квітів заздалегідь, терміново такі квіткові шедеври не виготовляються.

Не кожному покупцеві під силу дорожнеча цієї квіткової корзини. Однак можна піти на зустріч і зменшити кількість троянд у букеті, все залежить від запланованого Вами бюджету. Флорист компанії зробить розрахунок кількості квітів. Проте в даному випадку Ви не зможете оформити замовлення в онлайн режимі. Однак вихід завжди знайдеться, і в підсумку ми постараємося зробити доставку квітів по Києву на найвищому рівні.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре
Рекомендовані товари
Leave a review  ↓
 
1 reviews
0 answers
1 ratings
100% 1 positive
5  
Usefulness of review
0 votes
0