Композиція у формі кулі для прикраси банкетного залу на весілля

Модель: Композиция-шар №2
Композиція у формі кулі для прикраси банкетного залу на весілля

Краткое описание


Композиція з троянд у формі кулі в червоно-помаранчевих тонах. Діаметр - 32/35 см. Осінь по праву, як і літо, вважається часом весільних урочистостей. Традиційно осінні весільні зали оформляють в теплих тонах - помаранче... Читать далее...

1 990 грн.

 • Наявність:На складі


  Додатково можна придбати

  Композиція з троянд у формі кулі в червоно-помаранчевих тонах. Діаметр - 32/35 см.

  Осінь по праву, як і літо, вважається часом весільних урочистостей. Традиційно осінні весільні зали оформляють в теплих тонах - помаранчевому, червоному і так далі. Фахівці київської фірми 'Квіточка' підготували таку весільну прикрасу банкетного залу, яка вразить своєю пишністю та багатством всіх гостей свята. Це приголомшливі уяву троянди у вигляді кулі. В даній композиції флористи фірми 'Квіточка' створили грандіозний симбіоз помаранчевих і червоних троянд, з'єднавши їх у вогнену кулю. У фірмі 'Квіточка' ви можете замовити доставку квітів Київ цілодобово.

  Всі, хто коли-небудь брав участь у підготовці банкетного залу для весілля знають, що оформлення залу на весілля квітами - це надважливий момент. Необхідно, щоб оздоблення приміщення повністю відповідало тематиці свята, було витримано в його тонах. Прикраса весільної зали квітами слід довіряти майстрам, таким, які працюють у фірмі 'Квіточка'. Створена ними вогнена квіткова куля привнесе світло на ваше осіннє весілля, зарядивши відмінним настроєм і подарувавши величезну естетичну насолоду. Гості будуть в захваті!

  Написати відгук

  Увага: HTML не підтримується!
      Погано      Добре
  Рекомендовані товари
  Leave a review  ↓
   
  1reviews
  0answers
  1ratings
  100%1 positive
  5 
  Usefulness of review
  0votes
  0