Композиція у формі серця для прикраси весільного залу

Модель: Композиция в форме сердца№2
Короткий опис

Композиція у формі серця. Діаметр - 60см. Склад: хризантема, кущові троянди, альстромерії, декор. Склад і величину композиції можна замінити за бажанням. Ціна залежить від кількості і сорту складових.Невід'ємною частиною... Читати далі...

1 590 грн.

  • Наявність: На складі


Композиція у формі серця. Діаметр - 60см. Склад: хризантема, кущові троянди, альстромерії, декор. Склад і величину композиції можна замінити за бажанням. Ціна залежить від кількості і сорту складових.

Невід'ємною частиною будь-якого торжества є прикраса і декор приміщення. А якщо це весілля, прикраса залу просто необхідно, адже саме воно задає атмосферу свята. Квіткова композиція у формі серця стане справжньою окрасою весільного столу. Композиція з живих квітів може бути найрізноманітнішою з різними квітами. Квіткове серце включає в себе хризантеми, кущові троянди, альстромерії і декор - таке поєднання є незвичайно красивим і ніжним. Потрібно пам'ятати, що композиція з квітів повинна ідеально вписуватися в інтер'єр банкетного залу, підкреслювати урочистість заходу і уособлювати народження нової сім'ї. Доставка квітів по Києву здійснюється цілодобово в будь-яку точку міста.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре
Leave a review  ↓
 
Nobody has left any reviews.