Велика Коробка-серце з макарунами №1

Модель: Большая Коробка-сердце с макарунами №1

Короткий опис


Миле серденько, в складі якого квіткова композиція (білі троянди, зелень, декор) і традиційне французьке печиво - макаруни. Дуже правильне рішення для подарунка дівчині, яка любить солодке. Навряд чи хто-небудь відмовить... Читати далі...

990 грн.

  • Наявність: На складі


Додатково можна придбати

Миле серденько, в складі якого квіткова композиція (білі троянди, зелень, декор) і традиційне французьке печиво - макаруни. Дуже правильне рішення для подарунка дівчині, яка любить солодке. Навряд чи хто-небудь відмовиться від цього смачного десерту!

Діаметр коробки - 30 см.

Ах... Просто немає слів і захопило дух! І є від чого, від досконалості горделивых троянд, легкості і ніжності гілочок гіпсофіли і різнокольорових макарун! Квіти в коробках знову підкорюють, розташування кожної квітки, печива, унікальна колористика композиції чарує і заворожує, налаштовує на добрий лад!

Квіти в шляпних коробках дивують не тільки розкішшю і бездоганністю композиції, але і стильовим рішенням оформлення. Коробка у вигляді серця - і стає зрозумілим, що троянди-малятка коралового кольору і кольору шампань призначені для коханої людини. Вибір кольору декоративних прикрас, стрічок і тканини - і чаруючу магію композиція підкорює і Її, і Його.

Поєднання класичної французької випічки і троянд бездоганно, передає всю гаму почуттів без слів! Можлива термінова доставка квітів по Києву, що дозволяє піднести композицію відразу після вибору. Підносьте краще!

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре
Рекомендовані товари
Leave a review  ↓
 
4 reviews
0 answers
4 ratings
100% 4 positive
20  
Usefulness of review
2 votes
100% 2 positive
2