Коробка-серце з макарунами №2

Модель: Коробка-сердце с макарунами №2

Краткое описание


Коробка - сердечко з макарунами і композицією з живих квітів (кущові троянди, декор). Діаметр коробки - 30см.Як в перший раз зізнатися в коханні? Як зробити приємні знак уваги того, хто доріг? Квіти в коробках з макарун... Читать далее...

990 грн.

  • Наявність: На складі


Додатково можна придбати

Коробка - сердечко з макарунами і композицією з живих квітів (кущові троянди, декор). Діаметр коробки - 30см.

Як в перший раз зізнатися в коханні? Як зробити приємні знак уваги того, хто доріг? Квіти в коробках з макарунами – подарунок, перед яким не встоїть жодна людина. Виконана у формі серця композиція розкаже все за вас, варто тільки відкрити коробку. Червоні троянди «прошепочуть» про пристрасті, ароматний запах свіжої випічки – про турботу, декор – про прагнення бути ідеальним в кожній дрібниці.

Квіти в шляпних коробках відрізняються діаметром 22 см, гарним оформленням і здатність висловити широку гаму почуттів, «оселилися» у вашому серці. Сміливо вибирайте цю композицію для коханої, дружини, подруги! А привід для піднесення може бути різним: день народження, ювілей, 14 Лютого, у знак вибачення, знак уваги, вдячності, подяки, таємного послання від шанувальника... Доставка квітів по Києву подбає про те, щоб вам було зручно.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре
Рекомендовані товари
Leave a review  ↓
 
1 reviews
0 answers
0 ratings
0  
Usefulness of review
0 votes
0