Композиція на весільний стіл №14

Модель: Настольная композиция №14
Короткий опис

Настільна композиція. Діаметр 40см, висота - 35см. Склад: хризантеми, троянди, декор. Склад і величину композиції можна змінити за бажанням. Ціна залежить від кількості і сорту складових.Прикраса весільного залу дозволяє... Читати далі...

290 грн.

  • Наявність: На складі


Настільна композиція. Діаметр 40см, висота - 35см. Склад: хризантеми, троянди, декор. Склад і величину композиції можна змінити за бажанням. Ціна залежить від кількості і сорту складових.

Прикраса весільного залу дозволяє зробити будь-яке приміщення святковим і урочистим. Декорування бенкетного залу і прикраса квітами весільного столу створюють закінчену атмосферу бенкети. Жодне свято не обходиться без квітів, вони є завсідниками свят. Даний букет відмінно підходить для прикраси невеликих столів або встановлюється за кілька букетів на великі столи.

Замовлення букетів у Києві – це ще один пріоритетний напрямок в роботі нашого магазину. Доставка квітів по Києву дозволяє отримати найрізноманітніші букети, які підкорять серце коханої дівчини, швидко та за доступними цінами. Також ви можете замовити цю композицію у вигляді букета.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре
Leave a review  ↓
 
Nobody has left any reviews.