Настільна композиція для прикраси весільного залу №3

Модель: Настольная композиция №3

Короткий опис


Настільна композиція. Складається з троянд, антуріумів, фрезій і широкого спектру декоративної зелені. Довжина - 80см. Розмір композиції, кількість, сорт квітки, а також декор, можна змінити за бажанням клієнта. Ціна зал... Читати далі...

990 грн.

  • Наявність: На складі


Настільна композиція. Складається з троянд, антуріумів, фрезій і широкого спектру декоративної зелені. Довжина - 80см. Розмір композиції, кількість, сорт квітки, а також декор, можна змінити за бажанням клієнта. Ціна залежить від розміру і складу композиції. Подробиці уточнюйте у менеджера.

Прикраса квітами весільного столу не викличе проблем, адже може бути придбана оригінальна композиція. Своєчасний замовлення букетів у Києві дозволить організувати весільну захід на найвищому рівні. Проведене своєчасно прикраса весільного залу свіжими квітами створить приємну обстановку і викличе захоплення у всіх присутніх у приміщенні. На допомогу молодятам, сервіс доставка квітів по Києву відрізняється вигідністю і практичністю для кожного клієнта, який вирішив забезпечити собі комфорт і вибравши для цих цілей оперативний сервіс. Доставка може бути виконана протягом 1-4 годин, що залежить від поточного місця проживання одержувача і обмовляється заздалегідь, на стадії замовлення букета.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре
Leave a review  ↓
 
Nobody has left any reviews.