Композиція для весільного столу недорого №9

Модель: Настольная композиция №9
Композиція для весільного столу недорого №9

Краткое описание


Прикраса столу, довжина композиції - 80см. Склад: хризантеми, троянди, альстромерії, лілії, декор. Склад і величину композиції можна замінити за бажанням. Ціна залежить від кількості і сорту складових.Квіткове прикраса в... Читать далее...

890 грн.

 • Наявність:На складі


  Прикраса столу, довжина композиції - 80см. Склад: хризантеми, троянди, альстромерії, лілії, декор. Склад і величину композиції можна замінити за бажанням. Ціна залежить від кількості і сорту складових.

  Квіткове прикраса весільного столу стане цілком логічним і практичним рішенням, яке прийме на себе молода пара, вступаюча в шлюбний союз. Забезпечити прикраса весільного залу допоможе унікальний сервіс замовлення букетів у Києві, який відрізняється доступністю і оперативністю. Кожному бажаючому надається доставка квітів по Києву, яка виконується в стислі терміни, максимально легко і практично. Компанія гарантує свіжість самих кольорів, можливість легко і без проблем забезпечити оперативність поставок і багато іншого. Варто відзначити, наданий величезний асортимент різних настільних композицій, які легко допоможуть створити оригінальне оформлення приміщення, в якому проводиться весілля.

  Написати відгук

  Увага: HTML не підтримується!
      Погано      Добре
  Leave a review  ↓
   
  Nobody has left any reviews.