Композиція до Нового року №6

Модель: Новогодняя композиция №6

Краткое описание


Сліпучі по красі гірлянди, якими прикрашені стіни і новорічна ялинка, витончені новорічні композиції на столах і декор інтер'єру в стилі Нового року — те, що змушує серце кожної людини битись швидше від захоплення. Компо... Читать далее...

590 грн.

  • Наявність: На складі


Сліпучі по красі гірлянди, якими прикрашені стіни і новорічна ялинка, витончені новорічні композиції на столах і декор інтер'єру в стилі Нового року — те, що змушує серце кожної людини битись швидше від захоплення. Композиції до Нового Року складаються зі звичайних деталей: свічок, бантиків, іграшок, дзвіночків і т. п. Але такі складові, красиво зібрані і правильно оформлені, змушують захоплюватися красою цілого ансамблю.

Якщо стандартні прикраси на Новий рік набридли, то можна спробувати урізноманітнити декорації живими квітами, а доставка букетів по Києву дозволить зробити це в короткі терміни і без особливої витрати сил. За допомогою нашого сайту можна здійснити замовлення букетів (Київ), і тоді будинок наповниться п'янким ароматом квітів, а всі гості будуть милуватися красою букетів.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре
Leave a review  ↓
 
1 reviews
0 answers
1 ratings
100% 1 positive
5  
Usefulness of review
0 votes
0