Новорічна подарункова корзина №16

Модель: Новогодняя подарочная корзина №16

Короткий опис


Новорічний подарунковий набір, що складається з шампанського ('Артемівське'), фруктів(ананас, гранат, мандарини), цукерок, ялинки і декору.Не вибрали час, щоб придбати щось оригінальне до Нового року? Виправити ситуацію ... Читати далі...

650 грн.

  • Наявність: На складі


Новорічний подарунковий набір, що складається з шампанського ('Артемівське'), фруктів(ананас, гранат, мандарини), цукерок, ялинки і декору.

Не вибрали час, щоб придбати щось оригінальне до Нового року? Виправити ситуацію допоможуть новорічні подарункові набори. Їх склад різниться. Кожен замовник вибирає для себе те, що, як він вважає, стане ефектним доповненням святкового столу.

Новорічні подарункові набори вміщують чимало цікавого і необхідного. Є і шампанське (куди без цього напою в новорічному застіллі), і фрукти, і цукерки. Замовте подарункову корзину до Нового року, щоб розмістити в центрі столу. Її також можна подарувати близьким. Настільки оригінальний зимовий букетик прикрасить і освіжить обстановку. Можна з упевненістю сказати, що ваші старання не обійдуть увагою, гості прийдуть від композиції у захват!

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре
Leave a review  ↓
 
1 reviews
0 answers
1 ratings
100% 1 positive
5  
Usefulness of review
0 votes
0