Оформлення столу для молодят №3 замовити в Києві

Модель: Оформление стола для новобрачных №3
Оформлення столу для молодят №3 замовити в Києві

Краткое описание


Оригінальне оформлення столу молодят. Включає в себе арку (висота - 215см, ширина - 180см, драпированную тканиною, колір - за бажанням), композиції на столі. Склад композицій, колірна гамма обговорюється.Додати весільног... Читать далее...

7 900 грн.

 • Наявність:На складі


  Оригінальне оформлення столу молодят. Включає в себе арку (висота - 215см, ширина - 180см, драпированную тканиною, колір - за бажанням), композиції на столі. Склад композицій, колірна гамма обговорюється.

  Додати весільного банкету урочистості та легкої романтики – справа не з легких. Але з ним успішно справляються весільні флористи нашої компанії «Квіточка» які завжди грамотно проведуть прикраса квітами весільного залу. Щоб це так і було, вони на додачу до квітів використовують різні елементи декору. Один з них – прикраса весільного столу і, зокрема, місця, де будуть сидіти молодята, аркою, драпірованою тканиною і відповідно з цим підібраними квітковими композиціями.

  Якщо хтось вирішить самим оформити урочистий зал, то ми можемо забезпечити веселощі кольорами або композиціями. Доставка букетів по Києву здійснюється в чітко обумовлений час і в необхідній кількості. Замовлення квітів у Києві робиться просто: зайдіть на сайт нашого інтернет-магазину або зателефонуйте нам.

  Написати відгук

  Увага: HTML не підтримується!
      Погано      Добре
  Leave a review  ↓
   
  Nobody has left any reviews.