Оформлення весільного залу Ромашковий дощ

Модель: Оформление свадебного зала Ромашковый дождь

Короткий опис


Оригінальне оформлення банкетного залу до весілля, включає композицію на стіл нареченого і нареченої (довжиною 120см, у складі:хризантеми, троянди, зелень), величезне серце (білі хризантеми, жовті троянди) і звисали гірл... Читати далі...

15 000 грн.

  • Наявність: На складі


Оригінальне оформлення банкетного залу до весілля, включає композицію на стіл нареченого і нареченої (довжиною 120см, у складі:хризантеми, троянди, зелень), величезне серце (білі хризантеми, жовті троянди) і звисали гірлянди (в даному випадку це хризантеми).

Прикраса весільного залу – один з підготовчих моментів до святкового банкету. Щоб створити молодятам та їхнім гостям гарний настрій, приміщення потрібно оформити стильно і урочисто.

Ми пропонуємо оригінальне весільне оформлення залу тематичною композицією для розміщення на столі нареченого і нареченої, вінком у вигляді серця і звисали гірляндами.

Для декорування приміщення ви можете вибрати будь-склад і кількість кольорів, розмір і форму композиції. Ціна буде розрахована з урахуванням зробленого вибору.

Менеджери компанії оперативно приймуть і обробити ваше замовлення квітів у Києві за телефоном або на сайті. Доставка букетів по Києву буде здійснена нашою службою у домовлений з вами час.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре
Leave a review  ↓
 
Nobody has left any reviews.