Оформлення весільного залу живими квітами №1

Модель: Оформление живыми цветами №1
Оформлення весільного залу живими квітами №1

Краткое описание


Прикраса банкетного столу і дві пишні композиції в підлогових вазах. Ціна такого оформлення залежить від кількості, розмірів композицій і складу.Грамотне прикраса весільного залу - живі квіти, 'подані' флористами зі смак... Читать далее...

15 000 грн.

 • Наявність:На складі


  Прикраса банкетного столу і дві пишні композиції в підлогових вазах. Ціна такого оформлення залежить від кількості, розмірів композицій і складу.

  Грамотне прикраса весільного залу - живі квіти, 'подані' флористами зі смаком. Саме варіант флористичного оформлення додасть композиціям з троянд, ранункулюсов, орхідей та інших квітів ту неповторну 'родзинку', яка сподобається і молодим, і кожному гостю. При цьому замовлення квітів можливий у самий останній момент - майстра квіткових справ впораються із завданням.

  Особлива нотка цього варіанту оформлення весільного залу - в підлогових вазах, оздоблених білосніжною м'якої тканиною. Широкі атласні стрічки, перехоплюючі 'поясок', підібрані в тон композиції, зачаровують і окриляють. Блискавична доставка букетів по Києву не змусить себе чекати навіть, якщо замовлення квітів був зроблений всього пару годин тому!

  Написати відгук

  Увага: HTML не підтримується!
      Погано      Добре
  Leave a review  ↓
   
  Nobody has left any reviews.