Оформлення весільного залу живими квітами №2

Модель: Оформление живыми цветами №2
Оформлення весільного залу живими квітами №2

Краткое описание


Акценти, деталі, точно підмічені дрібниці - ось що таке справжня прикраса весільного залу. Пропозиція від майстрів квіткових справ - гармонійний тандем рожевих, трохи лілових, пудрових троянд і злегка жовтих лілій. При з... Читать далее...

15 000 грн.

 • Наявність:На складі


  Акценти, деталі, точно підмічені дрібниці - ось що таке справжня прикраса весільного залу. Пропозиція від майстрів квіткових справ - гармонійний тандем рожевих, трохи лілових, пудрових троянд і злегка жовтих лілій. При замовленні квітів в Києві вибрати можна будь-які інші - орхідеї та альстромерії, камелії і лілії, кани і кали, але яскрава 'фішка' залишиться незмінною - це настільні вази циліндри, які виглядають доречно і органічно, при цьому не заважаючи гостям насолоджуватися святом!

  Вінчають весільне оформлення залу креативні композиції, в яких чарівні і квіти, і зелень, і декоративні елементи. Таке рішення прекрасно там, де проходить весілля в стилі рожевого провансу або одного з класичних. Оперативна доставка букетів по Києву не змусить себе чекати!

  Написати відгук

  Увага: HTML не підтримується!
      Погано      Добре
  Leave a review  ↓
   
  Nobody has left any reviews.