Подарункова корзина Авторська

Модель: Подарочная корзина Авторская

Краткое описание


Шикарна подарункова корзина Преміум класу, авторська робота майстра салону квітів 'Квіточка' Виготовлялася за ескізом замовника. Включає в себе фрукти і екзотичні квіти. Склад композиції обговорюється в індивідуальному п... Читать далее...

5 900 грн.

  • Наявність: На складі


Додатково можна придбати

Шикарна подарункова корзина Преміум класу, авторська робота майстра салону квітів 'Квіточка' Виготовлялася за ескізом замовника. Включає в себе фрукти і екзотичні квіти. Склад композиції обговорюється в індивідуальному порядку: обумовлюються розміри самої корзини і готової продукції, колірна гамма, найменування і кількість фруктів, які рослини слід використовувати. Можливо, необхідно буде додати сезонні квіти, а так само напої, цукерки або що-небудь ще. Ціна залежить від складових і їх кількості.

Створити такий шедевр згідно картинці практично неможливо: з кожним разом будь-яка авторська композиція вийде не схожою на попередню, проте в цьому і полягає унікальною флористичного дива. Замовивши доставку подарунковій кошика, Ви можете заощадити купу часу, навіть не варто приїжджати подивитися: сучасні технології дозволяють дистанційно надавати клієнтам не тільки фотографії наших готових букетів, але навіть відео.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре
Leave a review  ↓
 
1 reviews
0 answers
1 ratings
100% 1 positive
5  
Usefulness of review
0 votes
0