Похоронний вінок у вигляді серця з троянд і орхідей 'Сердце2'

Модель: Похоронный венок "Сердце2"
Похоронний вінок у вигляді серця з троянд і орхідей 'Сердце2'

Краткое описание


Вінок на похорон з троянд і орхідей, висота 170 див.Він допоможе висловити скорботу, передати без слів біль, вшанувати пам'ять. Похоронний вінок, створений флористами з пурпурових троянд і орхідей в кольорі шампань - сим... Читать далее...

4 590 грн.

 • Наявність:На складі


  Вінок на похорон з троянд і орхідей, висота 170 див.

  Він допоможе висловити скорботу, передати без слів біль, вшанувати пам'ять. Похоронний вінок, створений флористами з пурпурових троянд і орхідей в кольорі шампань - символ-місток між різними світами.

  Ефектний траурний вінок мобільний і компактний, його легко встановити на обраному місці. Вибираючи ритуальні вінки з доставкою по Києву, ви можете ретельно готуватися до поховання: кур'єри вас не підведуть.

  Оформлення вінка - згідно вашого уподобання. Це може бути класична чорна стрічка з червоними/золотими смугами або та, яку вважаєте потрібною. Майстри квіткових справ здатні створити будь-який напис і передати бажані слова.

  Замовте цю композицію - і доставка квітів по Києву 24 години не змусить себе чекати. Ви зможете проводити дорогої людини в останній шлях гідно.

  Написати відгук

  Увага: HTML не підтримується!
      Погано      Добре
  Leave a review  ↓
   
  Nobody has left any reviews.