Траурний вінок з живих квітів з доставкою по Київській області

Модель: Похоронный венок №104 высота 170 см

Краткое описание


Ритуальний вінок з живих квітів заввишки 170 див.Траурна флористика займає особливе місце серед сумного процесу прощання з померлою людиною. За допомогою живих квітів люди намагаються сказати останні слова, те, що вголос... Читать далее...

3 990 грн.

  • Наявність: На складі


Ритуальний вінок з живих квітів заввишки 170 див.

Траурна флористика займає особливе місце серед сумного процесу прощання з померлою людиною. За допомогою живих квітів люди намагаються сказати останні слова, те, що вголос вже не скажеш, але що тисне на серце. Траурні вінки з троянд недорого можна підібрати в інтернет-магазині «Квіточка» і висловити шану тому, хто покинув цей світ.

Квіткові прощальні слова

Використовуючи різні кольори і квіти можна створити своєрідний посил світу. Так траурний вінок з троянд, лілій і хвойних говорить про закінчення мук людини, про його небесної життя попереду, про нескінченність світу і вічності душі.

Не дивлячись на ціле мистецтво вираження різних почуттів за допомогою рослин, все ж варто керуватися душевним поривом. Якщо саме ці ритуальні вінки з живих квітів хочеться купити в Києві для близької людини, і в останній раз подарувати, їх потрібно купувати.

Замовлення вінків на похорон у Києві – стриманість і благородство

У нас ви можете вибрати самий зворушливий вінок з живих квітів, є доставка квітів по Києву цілодобово, можна замовити точний час або в діапазоні кількох годин. Досить вибрати на сайті відповідну композицію, і послання привезуть у вказане місце.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре
Leave a review  ↓
 
Nobody has left any reviews.